Mahmut Tuncer Saç Ektirdi

2
15331

Yalın, Mustafa Sandal, Gökhan Özen’den sonra saç ektiren ünlüler kervanına bir yenisi daha katıldı. Uzun süredir saç dökülmesinden şikâyetçi olan sanatçı Mahmut Tuncer sonunda kararını verdi ve soluğu Etilerdeki Türkiye’nin ilk ve Tek Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Hastanesi’nde aldı.

Saç dökülmesi şikâyeti ile Etiler Esteworld Plastik Cerrahi Hastanesi’ne başvuran ünlü türkücü, daha gür ve sağlıklı saçlara kavuşmak amacıyla hastanenin Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler’in tavsiyesi üzerine operasyon kararı aldı. Operasyon için hastaneye eşi ve kızıyla birlikte gelen Tuncer, rahat ve esprili tavırlarıyla dikkat çekti. Tuncer, neşeli girdiği saç nakli operasyonunda 6 saat kaldı. Tuncer’i operasyon sonrası çıkışta yine eşi ve kızı karşıladı.

Uzm. Dr. Servet Terziler ve ekibinin gerçekleştirdiği saç nakli operasyonunda Tuncer’e 2800 saç kökü nakledildi. Uzm. Dr. Terziler; “Mahmut Bey, saçlarındaki seyrelme nedeniyle bize başvurdu. Kendisinin ense bölgesinden aldığımız saç köklerini tek tek alarak lateral slit yöntemiyle, şikayet konusu olan bölgelere naklettik. Toplamda 2800 saç kökü nakletmiş olduk. Bu sayede Tuncer’in saçlı bölgesi çok daha homojen bir yapıya kavuşacak.” dedi. Dr. Servet Terziler, Mahmut Tuncer’e keyifli bir saç ekiminin yapıldığını, Tuncer’in 10 gün içinde yüzde 80 oranında normal görüntüsüne kavuşacağını, nakledilen köklerin ise 2 ay süre sonra uzamaya başlayacağını ifade etti ve  6 ay sonunda ekilen saçların çıkışının tamamlanacağını da ekledi.

2 YORUMLAR

  1. mahmut abi gerçekten ektirdi mi acaba yoksa reklam mı anlamadım. bakalım biraz geçsin de gerçekten ektirdiyse gene çıkar. şöle oldu böle oldu der. bundan sonraki sürecini de takip ederiz artık. ben de ekim yaptırmak istiyorum çünkü.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.