FUE Saç Ekimi Maliyeti

4
6091

Saç ekimi, saç dökülmesi yaşayan kişilerin %95’ine uygulana bilen bir tedavi yöntemi olan tedavi olup saçlı bölgeden alınan köklerin saçsız bölgeye transferi işlemini denir.

FUE saç ekimi ise saç ekimi yöntemleri arasında olan tekniktir ve saç ekimi yöntemleri arasında en iyi ve en doğal sonucu veren tek yöntemdir. Saç ekimi uygulaması FUE yönteminin ortaya çıkması ile adını daha çok duyurmuştur da diyebiliriz.

FUE saç ekimi yönteminde de diğer yöntemlerde olduğu gibi saç kökleri kafanın arka kısmından yani ense bölgesinden alınmaktadır ancak diğer yöntemlerdeki gibi saç kökü alımı gerçekleştirilirken doku parçası alınmaz tam tersine saç kökleri tek tek alınır. Alınan saç kökleri bütün yöntemlerdeki gibi daha önce açılmış olan kanallara tek tek yerleştirilir.

FUE saç ekimi maliyeti kişiden kişiye değişiklik gösterebilir herkesin tedavisi aynı fiyat olacak diye bir kaide yoktur. FUE saç ekimi maliyeti hesaplanırken temel alınan durumlar; ekilecek bölgenin açıklığı, ekilecek saç kökünün miktarı, ekim işleminin yapılacağı ameliyathane, ameliyatı yapacak olan doktorun ücreti ve ekibin alçağı para, saç ekimi merkezinin bulunduğu semte kadar maliyeti hesaplarken göz önünde buldurulur.

FUE saç ekimi yöntemi diğer yöntemlere nazaran daha yüksek maliyet tutmaktadır. Diğer saç ekimi yöntemlerinden daha yükse fiyatlarda olmasının sebebi daha uzun sürmesi ve saç köklerinin tek tek alınıp tek tek ekilmesidir diğer yandan da en iyi sonuçları ve en kaliteli görüntünün alınmasıdır. FUE yöntemi ile saç ekimi yaptırdıktan hemen sonra aynı gün içerisinde sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. 2 yıl önce saç ekimi yaptırdım fiyat olarak o zamanlar 9000 TL ücret ödemiştim ancak şimdi bakıyorum saç ekimi o döneme göre daha uygun fiyatlara yapılmakta. Bence saç ekimi uygulamasının fiyatı önemli değil önemli olan vereceği sonuç.

  2. FUE saç ekimi operasyonu tabiri caizse on numara beş yıldız bir saç ekimi tekniği ve fiyatı hiç önemli değil çünkü saçlarımıza kavuşturacak bizi tekrardan.

  3. FUE yöntemi ile saç ekimi yaptırdım ve aldığım sonuç mükemmel alın bölgesindeki çizgi gerçekten çok iyi arkadaşlar doktorum da bu işin uzmanıydı ve gerçekten başarılı bir operasyon çıkardı.

  4. Saç ekimi yaptırdım ve ekim işlemini fue yöntemini kullandım ve gayet memnunum diğer yöntemlere göre daha pahalı olsa da maliyeti buna değer diye düşünüyorum.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.