FUE Yöntemiyle Saç ekimi Ücretlendirmesi Ne Kadar?

3
6077

Evet, bugün ki yazımızda başlıktan anlaşılacağı üzere saç ekiminde FUE yönteminin fiyatlandırmasını anlatacağız.
FUE yöntemi de her kesimin yaptırabileceği bir şekilde, yani öyle çok maddi anlamda yüksek fiyatlara yapılan yöntem değildir artık. Bundan hemen hemen 5 yıl önce 7 – 8 bin Eurolara yapılıyordu ama artık o fiyatlar tarih oldu. Artık her kesim yaptırabilmektedir.
FUE yöntemiyle bir kere yön kaybı ihtimali olmuyor, saçınızı istediğiniz yöne yatırabiliyorsunuz ve tarayabiliyorsunuz üstelik hiç kimse saç ektirdiğinizi anlamıyor. Örneğin FUT yönteminde oyuncak bebek saçları gibi bir yerden 5 – 6 tane çıkar. Tabii ki bu örneğimizde FUT tekniğini kötülemek değil amacımız çünkü o zaman ki teknik bu sonucu getiriyordu. Ayrıca şunu da bilmemiz gerekir ki FUE yöntemi daha ileri teknolojilerde olan bir yöntem olup FUT yöntemine göre daha sağlıklı sonuçlar veren bir yöntemdir ve daha çok tercih edilir hem doktorlar hem de hastalar tarafından.
İster FUE yöntemi ile ister FUT yöntemi ile saç ektirin öncelikle ücret bilgisini sağlıklı almak isterseniz saç ekimi yapan klinikler ya da saç ekimi merkezlerine başvurun yaklaşık şu an için FUE yöntemi ile greft başı 1 Euro gibi bir fiyat alınmaktadır.

3 YORUMLAR

  1. ben de saç ekimi istiyorum. araştırıyorum. her yer greft başına fiyatlandırmıyor galiba. fix fiyat veren yerler de var. açıklığınıza göre yani. greft başına fiyat olması saçma zaten. hadi diyelim 3000 ektiler. ödedik. ya hepsi çıkmazsa noluyo. çıkmayanların parasını geri mi ödüyolar?

  2. bekir arkadaşım doğru diyosun. benim kuzenin esteworld de ekim yaptırdı. greft başına ödemedi. açıklığa göre fix fiyatları var. gayette memnun. ben de düşünüyorum şimdi. ama ne yalan sölim korkudan cesaret edemiyorum.

  3. fue fiyatları merkeze göre çok farklılık gösteriyor. neye inanacağımı şaşırdım, bir yerde 2 bin bir yerde 7 bin yok mu bunun ortası…

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.