Saç Ekimi Fiyat Bilgisi

1
4479

Saç Ekimi Fiyat Bilgisi

Saç dökülmesi genetik, hormonal, dermatolojik ve diğer değişkenlerin etkisine bağlıdır. Saç dökülmesi eylemi önce ön ve yanlarda başlar.

Saç Ekimi Fiyat Bilgisi; Bu durum genlerle ve hormonlarla yakından ilişki içerisindeyken , aynı olasılık ense ve arka taraftaki saçlar için geçerliliğini yitirir. Bundan dolayı saç ekimi yapılırken kişinin ense yönünde bulunan saçların ne kadar güçlü olduğu burada önem kazanmaktadır.Ensede güçlü bir şekilde saçlar bulunursa , oradan alınacak kökler ile bu işlemin yürütülmesi, kişinin saç ekimi yaptırmasına rağmen, yine de kendi saçlarına sahip olmasının önünü açabilmektedir. Enseden alınan kökler , kafanın ön ve yanlarına ekilir.

Ülkemizde saç ekimi fiyatları ortalama kliniklerin verilerine göre belirlenmiştir.Hormonlara karşı duyarsız olan kökler kafanın ön ve yan tarafına ekildiği için artık bir daha dökülme gibi durumlar yaşanmayabilmektedir. Eğer kişinin ense kökleri , saç olmayan alanlara ekilemeyecek kadar yetersiz görülürse vücudun başka bir yerinden kök ve ya farklı bir kişinin saç köklerinden nakil alınabilmesi gündeme gelebilir. Fakat farklı bir kimseden alınacak olan saç kökleri, saç dökülmesi yaşayan kişinin kafasına ekildiğinde, vücudun uyumsuzluk yaşaması ile köklerin sağlıklı saçlara dönüşememe riski ile karşı karşıya bırakabilir.

 

 

1 YORUM

  1. Merhaba arkadaşlar fue yöntemi ile ekim yaptırmış biri olarak sizede bu yöntemi öneriyorum kesinlikle hem çok avantajlı hemde kesin sonuç veriyor

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.