Saç ekimi fiyatları

2
5539

Saç ekimi artık çok hesaplı fiyatlarla yapılmakta ve üç kişiden biri saç ekimi yaptırıyor. Saç ekimi merkezlerinin sayısı arttıkça saç ekimi fiyatları da oldukça ucuzladı ve artık cüzi fiyatlara saç ekimi yaptırabilirsiniz. Fiyatların düşmesi ile birlikte saç ekimi yaptıranlarında sayısı arttı saçı dökülen her insan saç ekimini düşünürken üç kişiden biri ise saç ekimi işlemini uyguluyor.  Siz değerli hastalarımız saç ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız iletişim formunu doldurarak bize şikayetiniz ve sorularınız bildirin uzman kişiler sizi arasın ve saç ekimi hakkında kafanıza takılan herşeyi cevaplasınlar ve saç ekimiyle ilgili gerekli bilgileri size aktarsınlar.

Saç Ekimi Fiyatı Neye Göre Değerlendirilmektedir? – Neye göre Değişiklik Göstermektedir?

Saç ekimi fiyatlarında net bir rakam söylemek kesinlikle mümkün değildir imkansız da diye biliriz çünkü karsıdan bakarak ekilecek saç miktarı bilinmez ve göz kararı ile hesap yapılıp saç ekimi için fiyat verilemez. Saç ekimi merkezlerine görüşmeye gittiğiniz de doktorunuz saç ekimi işleminden sonra yapılması gereken işlemler ile ilgili genel çaplı bilgi verir ve kaç seans gerektiğini, hangi yöntemin kullanılacağını, nasıl ve hangi malzemelerin kullanılacağı gibi konular konular kesin bir net netlik kazandığında size saç ekiminin fiyatını hesaplayıp maliyeti söylenir.

Saç ekimi için ek seans gereklimi değil mi bu ancak saçınızın analizi yapıldıktan sonra netlik kazanır ve bu yoğunluk az miktarda ise ek seans gerekebilir  bu da ek bir maliyet anlamına gelir. Saçınızın yoğunluğu fazla ise tek seferlik bir seansta istenilen saç kökleri alınız ve saçın döküldüğü bölgeye nakledilir ve ek seans gerektirmez bu da maliyetin düşük olacağı anlamına gelir. Saç olan bölgenin fazla saçsız bölgenin ise çok az olduğunu düşünürsek bu noktada maliyet diğer sıraladıklarımız ile karşılaştırılamayacak kadar az olur.

Bu gibi durumlarda hem işlem kısa zaman alır hem de ek seans gerektirmez bu da hem daha az maliyet hem de daha az zaman harcamış olacağımız anlamına gelir. Maliyeti yüksek saç ekimi yapan merkezler çok iyidir diye bir kavram yoktur bu tür düşüncelere kapılmayın. Bu nokta da önemi yüksek olan husus doktorun çok iyi ve geçerli referanslara sahip olması gereklidir. Çok iyi doktorlar size en zahmetsiz şekli işlemi belirlemiş olan ve maliyet standardını aşmadan en iyi en kaliteli hizmetleri vermelidir.

Hastalar saç ekimi merkezlerini seçerken dahi çok titiz davranmalı. Saç ekimi her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de yapılış aşamasında ve yapılan ortam gibi çok önemli hassasiyetler gerektiren durumlar söz konusudur. Saç ekimi merkezleri kesinlikle saç ekimini ameliyat ortamın da uygulamalı ve kullanılan malzemelerin hastaya özel ve steril olmasına önem vermelidir. Saç ekimi yapan doktorun/doktorların belgeleri saç ekimi merkezleri veya saç ekimi yapan hastanelerin bu işi yapmak için yeterli izin belgeleri kesinlikle olmalıdır bu husus da çok iyi araştırma ve dikkat gerektirir. Halk dilinde merdiven altı tabiri ile telaffuz edilen yerler size çok ucuz fiyatlar da saç ekimi yapar ve izin belgeleri olmadan çok sağlıksız steril olmayan ortamlar da operasyon yapmatadırlar bu gibi yerlere ve kişilere kesinliklikle güvenmeyin.

2 YORUMLAR

  1. hocam iyi günler. benim saçlarımda çokdöküldü. yaşım 54. çok araştırıyorum en iyi neresi yapıyor diye. ama her yer farklı fiyat sölüyo. en iyi yerler de ,istanbulda galiba. ben trabzonda yaşıyorum. gidip görüşme fırsatım da çok olmuyor. fiyat araştırıken neye göre karar vermeliyiz, nelere dikkat etmeliyiz. cevap verirseniz çok makbule geçer hocam. saolun. hayırlı günler.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.