Saç Ekimi Pahalı Bir İşlemmidir?

0
1178

Saç Ekimi Pahalı Bir İşlemmidir?

Saç ekim işleminde fiyat kişiye, kullanılan tekniğe, saç ekim işlemini gerçekleştirecek ekibin tecrübesine ve saç ekim merkezinin kalitesine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle saç ekim işleminde diğer estetik operasyonlardaki gibi sabit bir fiyatlandırma yapılamamaktadır.

Saç ekim işleminde doktor ve ekibin önemi nedir?

Saç ekim ameliyatları estetik ve plastik cerrahinin bir dalı olduğu için alanından uzman bir doktor tarafından tasarlanması ve planlanması gerekir. Ancak bu şekilde doğal görünüme en yakın bir saç ekim işlemi yapılabilir. Aksi takdirde yusyuvarlak bir saç çizgisi ve alnın üzerinde çim adam gibi uzayan saçlarla baş başa kalınabilir. Herhangi bir saç ekim merkezinde, kurslardan alınan sertifikalar başarılı bir saç ekim işlemi için yeterli olmayabilir.

Estetik bilgisi ve teknik anlamda yeterlilik başka tıbbi eğitim gerektirir. Çünkü saç ekim ameliyatı tıbbı bir operasyondur. Bu sebeple tıp doktorları ve tıp merkezlerinde gerçekleştirilmesi gerekir. Seçeceğiniz cerrahın tecrübesi ve başarısı ise fiyata etki eden faktörler arasındadır.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.